ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Слънчев бряг разкри тайна лаборатория за марихуана. В два апартамента в комплекс "Съни дей 6", край несебърското село Тънково, ползвани от 41-годишния В.Е. - гражданин на Беларус, били открити саксии с марихуана.
препоръчано
При обиска, освен шест саксии с растението, ченгетата открили 38 семена от марихуана, внос от Холандия, мелничка и 50 полиетиленови пликчета. Мъжът от Беларус държал общо 4 апартамента в комплекса "Съни дей 6".
В един от другите два апартамента душ кабината е била пригодена за отглеждане и производство на канабис.
В.Е. е задържан с полицейска заповед за срок от 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство, съобщиха от полицията.


