BG EN

Мъж отиде в Спешното в Перник, след като приятелката му го наряза с нож

Крими

Мъж отиде в Спешното в Перник, след като приятелката му го наряза с нож

21101
на 17.04.2025
Мъж отиде в Спешното в Перник, след като приятелката му го наряза с нож
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж се появи в Спешния център в Перник с порезни рани, нанесени му от приятелката му, съобщиха от полицията.

препоръчано

Разследващи полицаи установили, че в град Батановци след употреба на алкохол възникнал скандал между 54-годишен мъж и 53-годишна жена, които живеели на семейни начала.

Жената нанесла няколко порезни рани с нож на мъжа, който потърсил медицинска помощ. След обработка на раните отказал хоспитализация и бил освободен за домашно лечение.

Жената е задържана за до 24 ч. с полицейска заповед. Образувано е разследване по случая.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК