BG EN

Мъж отряза крака си с флекс в центъра на Бургас

ЧАС ПИК

Мъж отряза крака си с флекс в центъра на Бургас

11363
на 29.05.2014
Мъж отряза крака си с флекс в центъра на Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нов инцидент смрази кръвта на десетки очевидци в центъра на Бургас. Мъж отряза крака си с флекс в близост до Областната дирекция на полицията. Мъжът най-вероятно е извършвал ремонт в магазина, където е станала касапницата.

препоръчано

Той е излязъл навън в изключително тежко състояние, целият в кръв, опитвайки се сам да превърже раните си, съобщава faragency.bg. Малко след това загубил съзнание, най-вероятно от силната кръвозагуба. Свидетели веднага се обадили на 112, а дошлата линейка моментално откарала мъжа в болницата в Бургас в много тежко състояние.

В момента медиците се борят за живота му. Полицаите разследват случая дали става въпрос за трудова злополука или за умишлено действие срещу него.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК