BG EN

Мъж подпали Дом за медико-социални грижи в Плевен

Крими

Мъж подпали Дом за медико-социални грижи в Плевен

6412
на 25.04.2023
Мъж подпали Дом за медико-социални грижи в Плевен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задържаха мъж за умишлен палеж Дом за медико-социални грижи в Плевен, съобщиха от полицията.

препоръчано

Около 8:00 часа на 22 април е постъпил сигнал за възникнал пожар в приземен етаж - сутерен на дома.

Изпратени са екипи униформени и пожарната. След потушаване на пламъците последвал оглед, при който били събрани данни, сочещи палеж.

След разследване е установен извършителят - 29-годишен мъж, потребител на услугите на центъра. Без знанието на дежурните служителки той е отключил сервизното помещение и е запалил по негови думи найлон с намерена в помещението запалка, след което е излязъл.

Изгорели са домашно имущество, дограма, външни ролетни щори и са опушени стени 150 кв.м. Материалите по случая са докладвани в прокуратурата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК