ГОРЕЩО
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
42-годишен мъж от Айтос нанесе побой и намушка с нож в областта на рамото жената, с която живее на семейни начала. Сигнал за битовия скандал, прераснал в домашно насилие, е получен вчера около 20.45 ч., съобщиха от полицията в Бургас.
препоръчано
Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
Пострадалата 37-годишна жена е получила медицинска помощ и е без опасност за живота. Разпитана е в качеството на свидетел. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Айтос.
След пиянски скандал: Мъж намушка с нож в гърба пастрока си
9496
на 15.05.2023


