ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
62-годишен мъж от село Аспарухово е предаден на прокурор заради нарушаване на карантината, съобщиха от полицията. Вчера следобяд полицаи отишли на адреса на мъжа, за да проверят дали е в дома си, тъй като същия ден в 12 часа на обяд е поставен под задължителна 14-дневна карантина. Той обаче не бил в имота си. Появил се привечер и заявил на униформените, че бил в Расово да си купува агне. Образувано е досъдебно производство.
препоръчано
Още седем души, които не са открити в домовете си, се разследват. Единият е 20-годишен младеж от Лом, а другите шестима са от Комощица.
МВР състави 67 акта за седмица във Врачанско заради карантината
8824
на 26.04.2020
Трета присъда за нарушаване на карантината в Сливен
11617
на 25.04.2020
Мъж избяга два пъти от карантината си в Исперих
11258
на 10.04.2020
Четирима избягаха от карантината в Монтанско
13257
на 09.04.2020


