ГОРЕЩО
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Регионалната инспекция по околната среда и водите (РИОСВ) в Хасково e издала наказателно постановление за 250 лв., на физическо лице. От РИОСВ съобщиха, че глобата е затова, че в интернет сайт за онлайн търговия мъжът се е опитал да продаде препариран екземпляр от защитен животински вид - видра.
препоръчано
През август са били извършени 132 проверки на 129 обекта. Дадени са 97 предписания за отстраняване на констатирани нарушения. На "Зеления" телефон са постъпили 25 сигнала, 17 от които за бедстващи защитени видове птици, които са изпратени за лечение в Спасителния център за диви животни в Стара Загора, допълва БТА.
В Асеновград удължиха бедственото положение с 30 дни
11584
преди 11 часа
"Кроношпан” започна ефективно спиране на линията си за ПДЧ
10175
преди 12 часа


