ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова разпореди проверка на делото срещу ВиК-Бургас
ГОРЕЩО! Изненадващ ход от "Прогресивна България", свързан с лятната ваканция на депутатите
ГОРЕЩА ТЕМА! Един или два мандата като президент може да изкара Илияна Йотова заради сегашната й ситуация
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
45-годишен мъж от Бургас е катастрофирал вчера по пътя Разград-Кубрат в землището на село Каменово, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.
препоръчано
Около 7.30 ч. М.Е. изгубил контрол над управляваното от него „Пежо 308” и се блъснал в крайпътно дърво. От удара водачът получил натъртвания в областта на кръста и гръдния кош. След медицински преглед е освободен, информира topnovini.bg
Спътничката му – Д.С. на 21 години, е без наранявания.
При катастрофата са настъпили значителни материални щети по автомобила. По случая е образувано е досъдебно производство.
Катастрофа затвори пътя Русе-Бяла
12385
на 01.11.2012


