BG EN

Мъж се удави в Дунав преди седмица, още не могат да открият трупа му

ЧАС ПИК

Мъж се удави в Дунав преди седмица, още не могат да открият трупа му

8534
на 18.08.2014
Мъж се удави в Дунав преди седмица, още не могат да открият трупа му
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 32 години се е удавил във водите на река Дунав при Мартен. Инцидентът е станал миналия вторник, предаде Дарик радио.

Той отишъл да плува в района над помпената станция. Хора, които са били на брега забелязали, че мъжът потънал, след което изплувал и извикал за помощ и отново потънал.

Екипи на Гранична полиция не намерили тялото, след което по настояване на роднините се обърнали за помощ към дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”.

„Вчера извикахме екип от водолази от службата във Велико Търново, които са дислоцирани в Горна Оряховица. Три часа двама водолази търсеха тялото на човека в района на инцидента но него намериха и прекратихме издирването”, заяви шефът на Пожарната в Русе комисар Димитър Павлов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК