BG EN

Мъж се удави в езеро Загорка пред очите на десетки почиващи

Инциденти

Мъж се удави в езеро Загорка пред очите на десетки почиващи

20241
на 07.05.2019
Мъж се удави в езеро Загорка пред очите на десетки почиващи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нелеп инцидент помрачи празничния 6 май в Стара Загора. 41-годишен мъж се удави в езеро Загорка пред очите на десетки хора, разхождащи се край водоема в почивния ден.

Сигналът за нещастния случай е подаден около 15,40 часа на телефон 112.

41-годишният Здравко Кънчев е бил с дъщеря си и с приятелката си Милена, когато неочаквано решил да скочи в езерото, пише Факти.

След като няколко минути не се показал над водата, жената започнала да вика, но никой не се притекъл на помощ.

Към 18,00 часа тялото на мъжа все още не е било открито. Очаква се водолазен екип от Пловдив да продължи издирването днес.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК