ГОРЕЩО
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 31 години е задържан като обвиняем за убийството на 54-годишния си баща, съобщиха от пресцентъра на прокуратурата.
препоръчано
Сигналът за престъплението, извършено в село Сини вир, е бил подаден в следобедните часове на 4 април.
Според установените към момента факти между двамата възникнал конфликт, който ескалирал, вследствие на което мъжът започнал да нанася удари в главата на баща си.
По случая тече разследване. Назначена е съдебно-медицинска експертиза за установяване на точната причина за смъртта на жертвата.
Психар уби баща си и нападна майка си в сливенско село
17590
на 25.11.2024


