ГОРЕЩО
Борисов пред високотехнологичния бизнес: Повече инвестиции в наука и иновации и данъчни облекчения за изследвания и разработки advertorial icon
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
Бала за Борислав Михайлов: Боби не беше просто име. Беше присъствие. Сила. Пример. Учител
Над 10 000 посетители в 6 града и повече от 250 закупени автомобила на Пролетния уикенд фест на китайските автомобили (СНИМКИ)
Съпругата на Боби Михайлов разплака Мрежата: Благодаря ти, че сподели живота си с мен! Ти беше моят мир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж от врачанското село Баница уби съседа си заради стар телевизор, декодер и мобилен телефон, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Местни хора споделят, че кражбите в селото са ежедневие, но досега не се е стигало до толкова тежко престъпление. В селото масово се слагат решетки на прозорците.
В центъра още преди години е монтирана система за видеонаблюдение, а заради високата битова престъпност на посещение в селото са идвали и Цветан Цветанов преди време, и Цветлин Йовчев сега.
Хората обаче все още се страхуват.
Стрелят в Перник по птици
4625
преди 27 минути
Пребиха украинец в Слънчев бряг, двама са задържани
8247
преди 2 часа


