ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
Крими
Мъж ще съди МВР - дрегер отчел 1,8 промила, той доказва с кръвен тест, че не е карал пил
19883
на 22.04.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътна полиция в Стражица хвана шофьор с 1,8 промила алкохол. Обаче убеден, че има грешка той е пожелал кръвна проба и се оказва, че тя е отрицателна.
препоръчано
Номерата на колата са свалени, автомобилът е иззет, а мъжът е арестуван. Сега той ще съди МВР, тъй като смята, че е бил набеден.
Случаят е от село Балканци. Милчо Ангелов е спрян в сряда около 16,30 ч. от служителите на пътна полиция.
Той заяви, че не е употребил никакъв алкохол, а дрегерът е бил нагласен. Мъжът обясни, че накрайникът е бил сложен директно на устройството, показа Нова телевизия.
свързани новини
Млад мъж си плати сметката за вода с фалшиви 100 евро
2961
преди 21 минути
Разследват смъртта на питбул в Брегово
7134
преди 2 часа


