BG EN

МЪЛНИЯ В ПИК: Тежко въоръжени полицейски части обсадиха Врачанско! Тарашат се адреси, има арестувани

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

МЪЛНИЯ В ПИК: Тежко въоръжени полицейски части обсадиха Врачанско! Тарашат се адреси, има арестувани

59148
на 28.01.2020
МЪЛНИЯ В ПИК: Тежко въоръжени полицейски части обсадиха Врачанско! Тарашат се адреси, има арестувани
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежковъоръжени полицейски части са блокирали врачанското село Малорад, научи ПИК от очевидци на мълниеносната акция. По думите им в момента се правят претъсвания на различни адреси, а по неофициална информация има и арестувани.

препоръчано

От МВР и прокуратурата за момента не дават официална информация.

По информация на медията ни акцията е във връзка с разпоредбите на главния прокурор Иван Гешев за борбата срещу битовата престъпност.  

Село Малорад в община Борован е населено предимно с роми, съобщиха още местни жители пред ПИК.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК