ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Гошо Боеца на спявка в МВР - обсъжда преврата срещу Сарафов
Свикват извънредно заседание на парламента - ще изслушват МВР министъра заради кадровите промени по скандала "Петрохан"
Слави Трифонов в БУРНО ОБРЪЩЕНИЕ към Йотова: Гюров се прави на премиер и обикаля света, но вината е Ваша
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
АССППБ С ГОРЕЩ ВЪПРОС! Лъже ли регионалният министър за безплатната пътна помощ или е подведен от фейк новините на АКФ? (ВИДЕО)
Световен футбол
МЪЛНИЯ: Посочиха срещу каква огромна сума Абрамович може да продаде Челси
23184
на 11.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Собственикът на Челси Роман Абрамович е отказал да продаде клуба на американския бизнесмен Тод Боели, сочи любопитна информация.
Визира се, че Абрамович оценява въпросния футболен гранд на 3 милиарда паунда. А предложението на Боели не е за съответната колосална сума.
Руснакът Роман Абрамович закупи Челси през 2003 година и може да се каже, че за клубът настъпи най-успешният му досега период в историята.
препоръчано
Роман Абрамович в топ 10 на престижна класация
16552
на 22.03.2017
Много добра новина за "сините" от Лондон
16990
на 07.12.2019


