BG EN

Мълния уби сръбски футболист

Балкани

Мълния уби сръбски футболист

18465
на 10.08.2025
Мълния уби сръбски футболист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Почина сръбският футболист Драгиша Славкович, предаде сръбската РТРС. Славкович беше ударен от мълния по време на футболен мач на 4-ти август.

препоръчано

Тогава бурите и лошото време поразиха футболното игрище в град Клупци, което прекъсна мача между отборите Раднички Стобекс Клупци и ФК Цер Петковица.

Той беше транспортиран за лечение в Университетския клиничен център в Белград. Друг, по-леко ранен футболист, беше настанен в Спешното отделение в Лозница, допълва Нова телевизия.

В своя профил в Instagram от ФК Цер, където последно се състезаваше Славкович, написаха:

"С голяма тъга и болка се сбогуваме с нашия лъв и велик човек – Драгиша Славкович. За съжаление не успя да спечели най-важния мач".

Драган Йеринич, рефер на фаталния мач разказва, че мълнията паднала точно в центъра на терена.

"Когато се обърнах, видях около дузина играчи да лежат на земята. Всички, които бяха обърнати към точката на удара, паднаха", каза Йеринич.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК