BG EN

Мълчанието на Горанов за SMS-скандала не е най-добрата стратегия

Акценти

Мълчанието на Горанов за SMS-скандала не е най-добрата стратегия

45568
на 15.05.2020
Мълчанието на Горанов за SMS-скандала не е най-добрата стратегия
Автор:   Данка Радева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мълчанието на министър Горанов по темата с есемесите не е най-добрата пиар стратегия. Най-малко провокира инсинуации.

препоръчано

Нормално сякаш бе Горанов веднага да излезе и да обясни.

Примерно: "Става дума за фалшификат, това не са мои есемеси". Така въпросът приключва.

Или: "Да, това е моя служебна кореспонденция, няма нищо уличаващо в нея. Водя подобни разговори и с други бизнесмени, такава ми е работата". Въпросът пак приключва.

Или: "Няма да коментирам спекулациите на подсъдимо лице". Също достойна позиция.

Снишаването обаче може да се изтълкува като гузност. Излез и си кажи, ако ти е чиста съвестта. Нищо толкова драматично не се е случило. И слепите провиждат, че в момента един издирван престъпник опитва да люлее държавата, за да се откупи.

Кабинетът на Борисов винаги досега е демонстрирал страхотна реактивност в подобни кризи. Трупал е точки, като бързо и ясно е "артикулирал" медийно ситуацията. А това се случва единствено с ясно говорене по темата, не със замитането й под килима. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК