ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Воденият от Станимир Стоилов тим на Астана направи 1:1 при визитата си на Актобе в първата полуфинална среща помежду им от турнира за Купата на Казахстан.
Астана поведе в 26-та минута след попадение на Фокси Кетхевоама, но домакините стигнаха до изравнително попадение в 63-ата минута чрез Пинейро Пицели.
Реваншът е насрочен за 25 септември, а другият тим, който ще се бори за трофея ще бъде определен от двойката Кайрат - Шахтьор Караганди.
препоръчано
Юнайтед ще изкара поне 80 милиона през лятото
10942
на 14.03.2026
Обявиха голямо завръщане в Барселона
8531
на 14.03.2026
КРЪВ: Нова трагедия в Гърция - убиха фен на ПАОК
15149
на 13.03.2026
Братът на крило на Манчестър Юнайтед кара проби в Ботев Пловдив
9434
на 12.03.2026


