Мъри и Херо с първи поражения

5200
на 15.05.2016

Отборите на Станимир Стоилов Астана и Димитър Димитров Иртиш записаха първи загуби в Казахстан. Шампионите и състава от Павлодар отстъпиха с 0:1 при гостуванията си на Атирау и Кайрат в мачове от 11-ия кръг на първенството.

Точен за Атирау бе Салпаров в 22-ата минута, докато Исаел в 21-ата минута донесе победата на Кайрат. Тимът на Херо остана с човек по-малко в края на срещата, след като Сергий Малий бе изгонен.

Пораженията са първи за двамата треньори този сезон, но въпреки това техните отбори остават на първо и второ място. Астана е лидер с 28 точки, а Иртиш има 26.

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления
ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО)