Мъри отвя Херо от Купата на Казахстан

17333
на 21.09.2016

Отборът на Астана, чийто треньор е Станимир Стоилов, се доближи до класиране за финала на Купата на Казахстан.

Тимът на българския специалист спечели като гост с 2:1 първия полуфинал срещу Иртиш, чийто наставник пък е Димитър Димитров.

Тагиберген откри резултата за гостите в 23 минута, но Муртазайев изравни в 32 мин. Победното попадение за Астана отбеляза Нусербаев в 37 минута.

В другия полуфинал Кайрат победи с 1:0 като домакин Арърау на Стойчо Младенов.

Реваншите на двата сблъсъка ще се играят в началото на ноември.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! БСП стегна редиците - Нинова събра на среща леви партии и синдикати: Държавата се намира в изключително тежко състояние. Вместо напредък, се върнахме години назад (ВИДЕО/ОБНОВЕНА/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! БСП стегна редиците - Нинова събра на среща леви партии и синдикати: Държавата се намира в изключително тежко състояние. Вместо напредък, се върнахме години назад (ВИДЕО/ОБНОВЕНА/СНИМКИ)