BG EN

Мъри се бори за нов трофей в Казахстан

Световен футбол

Мъри се бори за нов трофей в Казахстан

4229
на 08.03.2016
Мъри се бори за нов трофей в Казахстан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Астана, воден от треньор №1 на България за 2015 година Станимир Стоилов, излиза срещу Кайрат във финала за Суперкупата на Казахстан, с който днес се поставя началото на новия сезон. 

"Очаква ни мач между двата най-добри отбора в предишния сезон. В такава среща няма фаворити. Отборът ни трябва да покаже своята игра, а нека победи по-добрият. Надявам се, че можем да зарадваме феновете с хубава игра и ще получим същата подкрепа, каквато имахме в мачовете от Шампионската лига", заяви спечелилият две титли на бившата съветска република Мъри.

"Радвам се, че в защита имаме силна конкуренция. Наясно сме, че ни трябва подобрение в атака - ниждаем се от изпълнители, които да ни помогнат в първенството и в Шампионската лига. В последните две години играта в атака определяше Фокси, който вече не е в отбора. Миналата година той бе нестабилен, но се надявахме, че след тръгването му ще привлечем по-класен", добави Стоилов.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК