Мъри спъна Жозе Моуриньо и Фенербахче

19747
на 18.08.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе завърши 2:2 срещу вицешампиона Фенербахче, чийто треньор е един от най-успешните специалисти в съвременния футбол Жозе Моуриньо.

Във втория кръг на турската Суперлига играчите на Стоилов губеха на полувремето с 0:2, но стигнаха до частичен обрат, като се добраха точката с гол в добавеното време. Това бе второ равенство в елита за новака Гьозтепе, който е осми.

Един Джеко откри резултата от наказателен удар в края на първото полувреме, а в добавеното време на първата част Юсеф Ен Несири вкара втори гол за Фенербахче. Корай Гюнтер върна един гол в 68-та минута. В добавеното време Ромуло донесе точката за Гьозтепе.

"Беше труден мач и за двата отбора. Борихме се пред феновете ни, за да ги зарадваме. Заслужавахме гола, който дойде в последната минута. Можеше и да спечелим, но времето не стигна. Показахме, че можем да обърнем мача дори и при 2:0", коментира Станимир Стоилов след мача.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)