ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Понижено съдържание на кислород е причина за измирането на риба в река Тунджа.
препоръчано
До дни се очакват резултатите от взетите проби за анализ на химико-физичния състав на водата. Мъртвата риба е изплувала до село Ханово, съобщи началникът на сектор в Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури в Ямбол Ясен Киров.
Има умряла риба, най-често бяла риба, костур и кабакулак. Количествата не са големи, но рибарите са притеснени, тъй като явлението се повтаря от години.
свързани новини
Укрепиха моста на р. Тунджа при село Розово
9267
на 04.07.2015
Според специалистите е възможно измирането на рибата да е причинено от климатичните условия по това време на годината, но не е изключено и химическо замърсяване.
Разбиха схема за любовни измами в Разградско
3634
преди 23 минути
Опровергаха спекулациите в мрежата за стопиране на еврото по жалба на Гечев
15194
преди 39 минути
Домашно насилие в Сандански: Задържаха мъж за побой и нарушение на заповед за защита
2521
преди 43 минути


