BG EN

Мъртвият мъж на стадиона в Симитли най-вероятно е починал от премръзване

Региони

Мъртвият мъж на стадиона в Симитли най-вероятно е починал от премръзване

15958
на 15.01.2024
Мъртвият мъж на стадиона в Симитли най-вероятно е починал от премръзване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъжът, чието тяло беше открито тази сутрин на входа на стадион „Септември“ в Симитли, най-вероятно е починал от премръзване. Това показват първите данни от съдебно-медицинската експертиза. Установена е самоличността на починалия - той е от квартал „Ораново“ и е на 51 години, съобщава БНР. 

препоръчано

Според свидетелските показания пред разследващите органи мъжът е бил видян на кукерския фестивал в града, а след това - в близко заведение във видимо нетрезво състояние. Негови познати го прибрали в дома му, но вечерта той отново отишъл на стадиона. До момента не са открити следи от насилие, а охлузната рана на главата на починалия най-вероятно е от падане. Разследването на инцидента продължава.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК