BG EN

Мъск обеща „амнистия” на блокирани потребители в Туитър

Америка

Мъск обеща „амнистия” на блокирани потребители в Туитър

7157
на 25.11.2022
Мъск обеща „амнистия” на блокирани потребители в Туитър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Илон Мъск обеща „амнистия” на блокирани потребители в Twitter. Условието - те да не са нарушили закона.

препоръчано

Новият собственик на социалната мрежа обяви решението си, след като проведе анкета и само в първите часове хиляди хора подкрепиха идеята.

Само преди дни Мъск възстанови профила на Доналд Тръмп - отново след допитване до аудиторията.

Експерти коментират, че връщането на блокирани акаунти най-вероятно ще доведе до увеличаване на тормоза, дезинформацията и езика на омразата.

Откакто Мъск застана начело на Twitter, десетки организации съобщават за рязък скок на неподходящо съдържание в социалната мрежа.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК