BG EN

Мъск с последна оферта към Зеленски: Амнистия, ако напусне Украйна!

Америка

Мъск с последна оферта към Зеленски: Амнистия, ако напусне Украйна!

210001
на 04.03.2025
Мъск с последна оферта към Зеленски: Амнистия, ако напусне Украйна!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Владимир Зеленски трябва да се откаже от властта и да напусне Украйна.

препоръчано

Това заяви Илон Мъск, който ръководи Министерството на правителствената ефективност на САЩ (DOGE).

Прогнозата на украинския лидер, че краят на войната с Москва е далеч, вбесиха американския президент. "Това е най-лошото изявление", каза преди това той.

„Колкото и да е неприятно, на Зеленски трябва да бъде предложена някаква амнистия в неутрална страна в замяна на мирен преход към демокрация в Украйна“, написа Мъск в социалната мрежа X.

По-рано Мъск написа, че Владимир Зеленски е избрал загубата на човешки животи вместо постигането на мир в Украйна.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК