ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заплахата от извършване на терористичен акт в германския град Мюнхен остава. Това съобщи в петък местната полиция, предаде ТАСС.
препоръчано
„Засега не можем да отменим тревогата. Повишената терористичната заплаха в момента още е налице“, отбелязват от органите на реда.
В четвъртък вечерта полицията в Германия предупреди за опасност от атентата в столицата на Бавария. От месната полиция отбелязаха, че службите за сигурност имат информация кой, къде и кога е готвел извършването на нападение.
По неофициална информация, атентат е бил подготвян от осем иракчани.


