BG EN

На бомбите, с които Франция нанесе жестоки удари по "Ислямска държава", пишело "От Париж с любов" (снимка)

ЧАС ПИК

На бомбите, с които Франция нанесе жестоки удари по "Ислямска държава", пишело "От Париж с любов" (снимка)

28454
на 16.11.2015
На бомбите, с които Франция нанесе жестоки удари по Ислямска държава, пишело От Париж с любов (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Върху ракетите, използвани при въздушните удари, които Франция нанесе по „Ислямска държава” в Сирия, са носели специално послание. На тях пишело на английски „От Париж с любов”, съобщава в. „Мирър”.

препоръчано

Авторът на надписите не е известен.  Идеята да се надписват ракети преди бомбардировка е на американските войници, които започнали да го правят по време на Втората световна война. Не е ясно къде точно са паднали ракетите, но се предполага, че ударили бази на групировката „Ислямска държава”.

По информация на френското министерство на отбраната, ударите са нанесени по град Рака, а пуснатите бомби са около 20. Очаква се френските бомбардировки да продължат с нова сила, след като в района се очаква да пристигне самолетоносачът "Шарл де Гол".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК