BG EN

На борда на пламналия ферибот „Соренто“ е имало и българи

ЧАС ПИК

На борда на пламналия ферибот „Соренто“ е имало и българи

5109
на 29.04.2015
На борда на пламналия ферибот „Соренто“ е имало и българи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сред пасажерите, пътували на ферибота „Соренто“, който пламна във вторник вечерта, са пътували и българи, съобщава "Фокус", позовавайки се на Frankfurter Allgemeine Zeitung. На борда на кораба е имало представители на 13 нации, сред които германци, испанци, китайци и граждани на латиноамерикански държави.

Всички пътници са били прехвърлени на други кораби, които са ги върнали обратно в Палма де Майорка. Пасажерите се намират в безопасност и към момента с тях работят психолози. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК