BG EN

На борда на потъналия в Средиземно море кораб с нелегални имигранти е имало 950 души

ЧАС ПИК

На борда на потъналия в Средиземно море кораб с нелегални имигранти е имало 950 души

6262
на 20.04.2015
 На борда на потъналия в Средиземно море кораб с нелегални имигранти е имало 950 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На борда на потъналия в Средиземно море кораб с нелегални имигранти е имало 950 души, от тях 50 са били деца, заяви един от оцелелите от корабокрушението , пише La Repubblica, пише "Фокус".

препоръчано

„На борда бяхме 950 души, от тях 40-50 деца и около 200 жени“, заяви пред прокуратурата на Катания един от оцелелите при корабокрушението, гражданин на Бангладеш.
По неговите думи много от имигрантите са се оказали в капан по време на корабокрушението, понеже трафикантите затворили люковете на кораба, така, че хората да не могат да излязат.
Прокуратурата на катания отбелязва, че имигрантите са били предимно граждани на Алжир, Египет, Нигерия, Сенегал, Мали, Замбия, Бангладеш и Гана.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 90
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК