НА ЕВРОПЕЙСКОТО: "Петлите" с удар по "лъвовете"...

Волейбол

53506
на 16.09.2019
НА ЕВРОПЕЙСКОТО: Петлите с удар по лъвовете...

Националният ни тим загуби във важен мач от Европейското по волейбол за мъже. "Лъвовете" инкасираха поражение с 0:3 гейма от Франция (сред домакините и големи фаворити на форума). Двубоят от Група А на Европейското се проведе в Монпелие.

Стартов състав на Франция: Бойер, Льо Гоф, Линеел, Тили, Кевин льо Ру, Тонюти; Гребеников – либеро

Стартов състав на България: Соколов, Грозданов, Н. Пенчев, Скримов, Йосифов, Сеганов; Салпаров - либеро

25:19 за французите в първия гейм. В края на частта в игра се появи голямата звезда на домакините Нгапет, Атанасов пък замени Пенчев при нашите.

25:21 за "петлите" във втория гейм. Центровете Гоцев и Тодоров влязоха на игрището за България. Родните национали протестираха срещу няколко отсъждания на реферите.

Убедително 25:14 за домакините в третата част.

Ако състезателите водени от Силвано Пранди заемат едно от първите две места в групата се очертава да имат по-приемлив противник в осминафиналите. Към момента Франция и Италия са без загуба в групата, родните "трикольори" пък са с 1 поражение.

България вече се класира за Топ 16 на големия форум. Утре националите ни ще играят с Италия.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)