ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
"Ако ни спрете бирата на трибуните, ще се напиваме отрано", се заканват феновете
Да се забрани употребата на бира и цигари по стадионите на всички мачове под егидата на ФИФА, пожела президентът на световната централа Сеп Блатер. 76-годишният швейцарец, който е любител на добрите червени вина, иска трезво и културно отношение от зрителите. "Ако разглеждаме футбола като културно събитие, тогава на мач трябва да се ходи като на опера или като на театър - да сте виждали някой да пие или да пуши там?", категоричен е Блатер. Малка подробност е, че той направи това изказване с чаша в ръка на годишното тържество на швейцарските винопроизводители. Гостите били изненадани от думите на президента на ФИФА, който в желанието си да превърне и най-буйните фенове в образцова публика се показал като много по-смел и от полицейските комисари в Швейцария. На своята конференция неотдавна те плахо поискаха да бъде въведена забрана за продажба на алкохол по стадионите с изключение на ВИП зоните, но само за дерби мачовете. На което феновете реагираха като ужилени: "Ако ни спрете бирата на трибуните, ще се напиваме отрано, преди да влезем на стадиона!"препоръчано


