ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Политика
На първо четене: Депутатите решиха ваксините срещу коронавируса са без ДДС
9306
на 04.12.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 1 януари 2021 г. доставките на ваксини срещу COVID-19 да се облагат с нулева ДДС ставка. Това е записано в предложения за промени в Закона за данъка върху добавената стойност, внесени от депутати от ГЕРБ и приети на първо четене.
препоръчано
Преференциалната нулева ДДС ставка за ваксините срещу коронавирус трябва да важи до края на 2022 година.
Предлага се да бъде нулева и ставката по ДДС за доставка на медицински изделия за инвитро диагностика на Covid-19, като се посочва, че това са комплекти за тестване.
Президентът Йотова: Казанлък е световната столица на розата
16608
преди 9 часа
Американските военни самолети напускат летището в София
96362
преди 9 часа


