На Световното - "Сборная" лети! В 4-звездна голеада - домакините... (ОБНОВЕНА)

77024
на 19.06.2018
На Световното - Сборная лети! В 4-звездна голеада - домакините... (ОБНОВЕНА)

Русия победи Египет с 3:1 в мач от втория кръг на груповата фаза на Мондиала. Двубоят се проведе на "Санкт Петербург Арена". Руснаците на 99.99 процента ще участват в директните елиминации на форума, само невиждана въртележка може да ги изхвърли от турнира преди 1/8-финалите.

Фати си забоде автогол в 47-ата минута, 1:0 за домакините на Световното. Черишев в 59-ата минута реализира за 2:0, асистенция на Фернандес. Дзюба с мощен шут в 62-ата минута бе точен за 3:0. Мо Салах в 73-ата минута от дузпа намали пасива на Египет - 1:3, бялата точка бе посочена за фаул именно срещу Салах. Срещата завърши при този резултат, успех с 2 гола разлика за "Сборная".

Руснаците надвиха убедително Саудитска Арабия с 5:0 на старта на Мондиала, а Египет инкасира поражение с 0:1 от Уругвай.

Стартови състави:

РУСИЯ: Акинфеев; М. Фернандес, Кутепов, Игнашевич, Жирков; Самедов, Газинский, Зобнин; Черишев, Головин; Дзюба.
Селекционер: С. Черчесов

ЕГИПЕТ: Ел Шенави; Габр, Хегази, Фати, Абделшафи; Хамед, Елнени, Трезеге, Сайд; Мосен, Салах.
Селекционер: Ектор Купер

СТАДИОН: "Санкт Петербург Арена"

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден