BG EN

НА ТОПЛО! Синът на Найден Милков официално е затворник

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

НА ТОПЛО! Синът на Найден Милков официално е затворник

45807
на 20.12.2017
НА ТОПЛО! Синът на Найден Милков официално е затворник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Синът на Найден Милков – Димитър, влиза „на топло” за 20 месеца заради разпространението на наркотици. 29-годишният бургазлия призна вината си и сключи споразумение с прокуратурата, съобщава "Флагман".

Окръжният съд в Бургас му наложи строго наказание, въпреки малкото количество наркотично вещество марихуана и метамфетамин. Димитър Милков обаче е с богато криминално досие и досега няколко пъти се оттърва от ефективна присъда.

Той ще изтърпи наказанието си при първоначален строг режим в основния корпус на затвора в Бургас. Димитър е осъден да плати и глоба от 10 хил.лева.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК