BG EN

На трансферния пазар - "червените" с брилянтен ход?

Футбол

На трансферния пазар - "червените" с брилянтен ход?

44851
на 19.10.2018
На трансферния пазар - червените с брилянтен ход?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Домакинството на Етър ще е обединяващ мач за ЦСКА. Това заяви Георги Илиев-Майкъла по повод неделната среща на "Българска армия". Майкъла също така е на мнение, че евентуално привличане на Тодор Неделев ще е супер ход за столичани.

"Червените" фенове са в еуфория, след като Гриша Ганчев и Юлиян Инджов платиха 8 милиона лева за емблемата. "За жалост няма да мога да отида на стадиона, защото ще съм в чужбина. Но очаквам по трибуните да има 12 000 привърженици. Това е мач за обединението на ЦСКА. Това вече е автентичният ЦСКА", каза Георги Илиев-Майкъла пред спортното издание "Гол".

Относно крайния изход той заяви, че очаква убедителен успех за "армейците". "Ще пребием отбора на Красимир Балъков. Хванах се на бас с него, че ЦСКА печели убедително", заяви в типичния си стил Илиев.

Той коментира и днешната информация, че Тодор Неделев е сигурно ново попълнения на "червените". "Дано дойде. Няма какво повече да даде на Ботев Пловдив и мястото му е в ЦСКА. Това е футболист, който харесвам изключително много, ще е полезен за отбора ни.

препоръчано

Ако го вземем, ще е трансфер №1 на Гриша Ганчев", допълни Майкъла.

Накрая той за пореден път заяви, че в Борисовата градина се нуждаят от нов централен защитник.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК