BG EN

На търг! Платиха за писалка на Владимир Путин 63 000 евро

ШАРЕН СВЯТ

На търг! Платиха за писалка на Владимир Путин 63 000 евро

11669
на 21.04.2018
На търг! Платиха за писалка на Владимир Путин 63 000 евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Черна писалка, украсена с изображение на сребърен двуглав орел от 20 кристала "Сваровски", бе продадена за 63 000 евро на търг на аукционна къща "Друо" в Париж, предаде ТАСС, цитирана от БТА и Нова телевизия.

препоръчано

Както пише в. "Паризиен", писалката принадлежала на руския президент Владимир Путин.

Предварителната оценка на лота е била между 50 000 и 80 000 евро. Името на купувача, участвал по телефона в търга, не се съобщава.

"Този лот не е произведение на изкуството, но уникалността му се потвърждава от днешната политическа реалност", коментират експерти от тръжната къща.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (НА ЖИВО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК