ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сър Елтън Джон ще представи филмовата си биография "Rocketman" на фестивала в Кан, а лентата ще направи световната си премиера именно на френската Ривиера.
препоръчано
Връзката му с Кан датира още от 1983 г., когато той снима там видеото към песента си "I’m Still Standing". Освен него, пред публиката на фестивала ще се поклонят още режисьорът Декстър Флечър и Тарън Еджъртън, който е специално избран за главната роля в заглавието от самия изпълнител.
Филмовият фестивал в Кан ще стартира тази година на 14 май, а първата прожекция в рамките на събитието ще бъде на лентата "The Dead Don’t Die", режисирана от Джим Джармуш.
свързани новини
Щерката на СДС-лидера Румен Христов на парти с Елтън Джон за Оскарите
17369
на 25.02.2019
Българин спечели „Оскар“ за реклама с Елтън Джон
20099
на 06.02.2019
В ОТБОРА НА ЕРГЕНИТЕ: Везенков скъса с Николета
23540
преди 5 часа
Доживотен затвор заплашва жената, която стреля по дома на Риана
23234
преди 20 часа
Йоко Оно имала съмнения, че Джон Ленън "може би е гей"
31223
на 11.03.2026
Известен пластичен хирург защити Джим Кери от злобните критики за външния му вид
31974
на 11.03.2026


