ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
СВЕТЪТ ДНЕС
На четири очи: Министрите на енергетиката на САЩ и Саудитска Арабия обсъдиха нефтения пазар
4142
на 11.12.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министрите на енергетиката на САЩ и Саудитска Арабия Рик Пери и Халид ал Фалих са провели преговори, в хода на които са обсъдили ситуацията на нефтения пазар. За това си похвали в профила си в „Туитър” саудитският министър.
препоръчано
„С удоволствие днес се срещнах в Дахран с моя колега, министърът на енергетиката на САЩ Рик Пери, като двамата обсъдихме ситуацията на пазара на нефт”, написа Халид ал Фалих.
По думите му, освен това двамата са обсъдили и разработването на технология за изхвърляне на въглеродни емисии, както и ефективното използване на енергия и техническото сътрудничество между Рияд и Вашингтон.
Превод и редакция: ПИК
ЗАРАДИ ЖЕГИТЕ: Петима се удавиха в Германия
5882
преди 1 часа
Михаела Доцова отива на парламентарната среща на НАТО в Истанбул
10959
преди 3 часа
Жертвите във Венецуела надхвърлиха 1400 души
4968
преди 4 часа
Силно земетресение разтърси Североизточна Япония
7424
преди 5 часа


