BG EN

Набедиха Иван от Съединение за новия тотомилионер, той контрира: Аз съм комунист и пинтия, нямам пари за фишове!

Региони

Набедиха Иван от Съединение за новия тотомилионер, той контрира: Аз съм комунист и пинтия, нямам пари за фишове!

18223
на 01.05.2017
Набедиха Иван от Съединение за новия тотомилионер, той контрира: Аз съм комунист и пинтия, нямам пари за фишове!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Как да спечеля, като не съм пускал фиш?! Това заяви пред "Марица" набеденият за тотомилионер Иван Генчев от Съединение. Той твърдо отрече милионите да са негови.

препоръчано

„Аз съм комунист пинтия. Пари за фишове не давам. Веднъж само съм пускал преди 16 години. На късмет не разчитам”, каза още Генчев.

Със сигурност обаче новият тотомилионер е от Съединение или от селата около града. В това бе категорична Петрана Антова, служителката от късметлийския тотопункт в Съединение.

Рано сутринта тя била повикана от служители на Спортния тотализатор да отвори тотопункта, въпреки че е почивен ден, за да изчакат спечелилият да се появи.

В семейството на Антова е истински празник. Служителката на тотализатора грееше от радост, че фишът е пуснат в нейния пункт.

До 13 часа днес никой не потърси милионите. Това е първата голяма печалба в града от 24 години насам. Тогава в Съединение пенсионерът Димитър Попов е спечелил 1 млн. лева. Миналата година той е починал.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК