ГОРЕЩО
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Героят на Бетис от гостуването в Разград срещу Лудогорец – Набил Фекир сподели мнението си след победата с 1:0 на българска земя.
препоръчано
„Чувствам се добре. Знаехме, че това ще е труден мач срещу добър отбор на труден стадион. Остава ми малко да напипам най-добрия си ритъм. Ако продължавам така, ще ставам по-добър“, заяви французинът.
„Днешният мач бе по-труден за нас от този в Севиля. Имат много добри футболисти навсякъде по терена. Знаехме, че ще ни е трудно, но отговорихме добре на предизвикателството“, добави Фекир.
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
9700
преди 6 часа
Берое представя новия си наставник във вторник
9189
преди 7 часа


