BG EN

Навратилова: Симона Халеп може да бие всеки в топ 5, дори и Серина Уилямс

Тенис

Навратилова: Симона Халеп може да бие всеки в топ 5, дори и Серина Уилямс

3470
на 17.02.2014
Навратилова: Симона Халеп може да бие всеки в топ 5, дори и Серина Уилямс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Румънката Симона Халеп може да бие всеки в ТОП 5 в световния тенис, включително и Серина Уилямс". Това каза легендарната тенисистка Мартина Навратилова, след като колежката й спечели турнира в Доха.

препоръчано

Самата Навратилова е възхитена от румънката и й вещае голямо бъдеще. Тя отбелязва, че Симона Халеп става все по-добра, а е само на 22 години.

Според нея румънската тенисистка има способностите да стане номер 1 в този спорт в близките 1-2 години.

Симона Халеп пък бе поласкана от експертното мнение и веднага го сподели във Фейсбук.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК