ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията спипа абонат на ЧЕЗ, който ползвал безплатно електричество, съобщиха от ОД на МВР във Враца, съобщава „Конкурент”.
препоръчано
Според информацията, нарушението е констатирано на 17 март (събота) в село Попица, Белослатинско.
Установено било, че в дом, обитаван от 44-годишния М.М., има незаконно присъединяване към мрежата, чрез което не се отчита потребената енергия.
По случая е образувано бързо полицейско производство.
По данни на енергийното дружество, загубите в община Бяла Слатина са около 40 процента и се измерват в милиони лева.
СКАНДАЛЕН СЛУЧАЙ: Блок в "Младост" с акт 16 няма ток, собствениците протестират
17969
на 08.03.2019
Акция: Хванаха петима да крадат ток в села край Бяла Слатина
15400
на 03.03.2019
Заловиха жена да краде ток в село край Бяла Слатина
13617
на 23.02.2019


