BG EN

Нагли крадци влязоха с кола през вратите на мол, за да измъкнат съучастник

ЧАС ПИК

Нагли крадци влязоха с кола през вратите на мол, за да измъкнат съучастник

6772
на 03.01.2016
Нагли крадци влязоха с кола през вратите на мол, за да измъкнат съучастник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Крадци разбиха кола във входа на търговски център в Барселона, като предизвикаха паника сред клиентите, предаде бТВ.

препоръчано

Те са причинили леки наранявания на поне 12 души.

По данни на органите на реда частни охранители хванали петима предполагаеми крадци, докато те обирали магазин в събота вечерта, и успели да заловят един от тях.

Избягалите заподозрени обаче се върнали и разбили с кола стъклените врати на мола, като успели да измъкнат съучастника си. Търговският център бил пълен с хора и поне 12 са пострадали от порезни рани и натъртвания, а някои са получили панически атаки.

Според продавачката Ноелия Гомес клиентите започнали да тичат с викове "бомба, бомба" и да се опитват да се скрият.

Полицията все още издирва крадците.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК