ГОРЕЩО
СТУД! Ледено време сковава половин България. В тези 14 области ще е най-студено - температурите цял ден остават под нулата (КАРТИ)
ЩО ЛЪЖЕТЕ БЕ, ТЕРЗИЕВЦИ?! София била "почистена". На кого ги разправяте тия?!
Проектът на Радев стартира с гаф, дошъл от един от най-близките му хора (СНИМКА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Петър Кичашки: Роди се Нероден Петко. Радев изглеждаше неуверен и притеснен. Който е тръгнал на война с медиите, не е прокопсал
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Свързаната със Златко Баретата "Боду СОД" е охранявала инкасото в Ихтиман. В обира са замесени вътрешен човек и син на съдийка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Апаши откраднаха зимнината на мъж в монтанското село Дъбова махала, съобщиха от областната дирекция на МВР. Кражбата е станала миналата нощ. Неизвестните крадци влезли през недобре затворен прозорец на къщата, собственост на 67-годишния жител на селото и задигнали скътаните му провизии. Апашите задигнали 30 кг свинско месо, 14 кг овче сирене, 20 литра олио и един акумулатор "Монбат". Униформените продължават да разследват случая.
препоръчано
НАЗДРАВЕ! Отмениха забраната за пиене на открито в Русе
9735
преди 13 часа
Двама министри отиват на откриването на ГКПП “Рудозем-Ксанти“
33488
преди 14 часа
Тревожен сигнал за огромно количество умряла риба в карловското село Войнягово
11370
преди 16 часа
Разкриха какъв е единият от извършителите на обира на инкасо автомобил в Ихтиман
35787
преди 21 часа


