ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Писмо с хероин не успя да стигне до получателя си във варненския затвор. Пратката, адресирана до лишен от свобода мъж, е била засечена от надзирател. В плика имало пакетчета с кафяво прахообразно вещество. Направената експертна справка установила, че се касае за хероин с тегло около 3 грама.
Зад решетките за денонощие попадна пътник, опитал се да подкупи полицаи. 25-годишният мъж пътувал в “Фолксваген транспортер”, който бил спрян от патрул. Проверката установила, че микробусът се движи без винетка. "Униформените" започнали да пишат акт на водача, когато пътникът оставил в колата им 20 лева. Полицаите обаче отказали да приемат рушвета и му поставили белезници.
препоръчано


