BG EN

НАГЛОСТ: Терористът с БМВ-то в Бургас помислил "Богориди" за магистрала

Темида

НАГЛОСТ: Терористът с БМВ-то в Бургас помислил "Богориди" за магистрала

18215
на 11.05.2020
НАГЛОСТ: Терористът с БМВ-то в Бургас помислил Богориди за магистрала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският районен съд остави в ареста 39-годишния Николай Дачев, който късно вечерта в петък профуча през центъра на Бургас с БМВ-то си и застраши живота на десетки минувачи. Три обвинения ще му бъдат повдигнати – за хулиганство, престъпление против транспорта, престъпление против собствеността.

Дачев имал 18 присъди за престъпления против имущество, като първата е била още през 1997 г., когато той е бил едва на 16 години. Това каза наблюдаващият прокурор Димо Маджаров на извънреден брифинг след гледането на мярката за неотклонение на джигита онлайн заради пандемията.

По думите на прокурор Маджаров Николай Дачев е опитал да оправдае действията си. Той заявил, че бил в състояние на афект, но не обяснил защо е изпаднал в него. Дачев казал още, че не познавал достатъчно добре улиците в града, затова объркал пешеходния бул. „Богориди” с натоварен транспортен участък.

 Не му бяха зададени въпроси по същество. Разследването е в начална фаза. Никога не е имал свидетелство за управление на МПС, двете му проби – за алкохол и наркотици, са отрицателни.  

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК