ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО ПРИЗНАНИЕ! Един от най-нашумелите комици у нас се бори с рака - станал е неузнаваем заради химиотерапията
Попиляха Терзиев заради опитите му да се отърка в славата на Дара и мераците му да сложи ръка върху Евровизия
„Бангаранга“: София ликува, постлаха червен килим за DARA (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Нагорни Карабах съобщава за 50 нарушения на примирието от Азербайджан
2973
на 20.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерство на отбраната на непризнатата република Нагорни Карабах съобщава за 50 нарушения на режима на прекратяване на огъня от страна на Азербайджан през изминалата нощ, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на РИА Новости.
„В нощта на 19 срещу 20 април на контактната линия азербайджанските въоръжени сили продължиха да нарушават режима на прекратяване на огъня. Регистрирани са повече от 50 нарушения от страна на Азербайджан с различни видове огнестрелни оръжия“, съобщава ведомството.
Министерството на отбраната добави, че карабахската армия продължава да се придържа към примирието и „уверено изпълнява своите задачи“.
препоръчано
свързани новини
Си Дзинпин посрещна пищно Путин в Пекин
55
преди 26 сек
Президентът на Иран: Преговорите не означават капитулация
11409
преди 9 часа
Каталунската полиция арестува наследника на империята Mango
10408
преди 9 часа


