BG EN

Награждават най-добрите лекари на Монтана

Здраве

Награждават най-добрите лекари на Монтана

8381
на 18.10.2015
Награждават най-добрите лекари на Монтана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Д-р Антоанета Блажева, шеф на отделението по неонатология в монтанската болница и д-р Захари Николов, началник на акушеро-гинекологичното отделение, са първите доктори, които получават приза "Лекар на годината-2015”.

препоръчано

Наградата е учредена от областния управител и се връчва за първи път. Днес на официална церемония Ивайло Петров ще награди д-р Блажева и д-р Николов.

Номинацията е направена от Регионалната колегия на Българския лекарски съюз в Монтана.

Плакети ще бъдат връчени и на тримата общопрактикуващи лекари от област Монтана, включени в топ 100 на джипита в България. Това са д-р Любов Митова, д-р Людмил Джурджов и д-р Станка Лазарова, общопрактикуващ лекар в село Громшин.

Класирането е направено от работна група, определена със заповед на здравния министър след изследване, анализ и оценка по утвърдени критерии на ефекта от диагностично-лечебните дейности при болни със захарен диабет, сърдечно-съдови заболявания и други заболявания.
За награждаването в Монтана идва председателят на Българския лекарски съюз д-р Венцислав Грозев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 127
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК