ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството падна - депутатите гласуваха оставката на кабинета "Желязков" с пълно мнозинство (СНИМКА)
Сачева пита Асен Василев: Кога ще платите дълговете си към ИТН, БСП, ГЕРБ и ДПС-НН? (НА ЖИВО)
Тошко Йорданов: ППДБ приличат на пияндурник, който се е събудил сутринта и го цепи главата заради тежък махмурлук (НА ЖИВО)
Драго Стойнев попиля Кокорчо: С този модел, срещу който говориш, променихте Конституцията. Сипахте си шампанско, уискита, радвахте се
ГЕРБ към Асен Василев и Румен Радев: Оттук нататък вие имате легитимност да говорите по бюджетните въпроси
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нагъл тираджия навлезе в центъра на Казанлък, където е абсолютно забранено за камиони, и изпокъса кабелите на няколко къщи. Случката се разигра днес около 9:30 часа. Камионът с русенска регистрация направи няколко маневри в тясната уличка зад пощата, изпокъса кабелите и избяга. Събралите се хора възмутено цъкаха с език, но никой не се обади на 112, за да бъде санкциониран водачът за това му грубо нарушение.
препоръчано
Истински късмет е, че няма пострадали при тази случка. Кабелите се късаха като конци, а металните стълбове се огъваха като клони на дърво при буря.
Бясна гонка на полицията с неправоспособен шофьор
6613
на 22.03.2015


